تاریخ انتشار : یکشنبه 14 فروردین 1401 - 18:44
66 بازدید
کد خبر : 196306

دانلود زیرنویس فیلم Better Nate Than Ever 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Better Nate Than Ever 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Better Nate Than Ever 2022 یک فیلم موزیکال-کمدی خانوادگی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی تیم فدرل است که بر اساس رمانی به همین نام در سال ۲۰۱۳ ساخته شده است. این داستان که به عنوان داستانی در سن بلوغ شامل تئاتر موزیکال و برادوی توصیف می شود، بر روی

دانلود زیرنویس فیلم Better Nate Than Ever 2022 یک فیلم موزیکال-کمدی خانوادگی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی تیم فدرل است که بر اساس رمانی به همین نام در سال ۲۰۱۳ ساخته شده است. این داستان که به عنوان داستانی در سن بلوغ شامل تئاتر موزیکال و برادوی توصیف می شود، بر روی شخصیت نامدار نیت فاستر، با بازی روبی وود در اولین نقش سینمایی اش متمرکز است. لیزا کودرو، آریا بروکس و جاشوا باست در نقش های مکمل ایفای نقش می کنند. اولین نمایش جهانی خود را در تئاتر ال کاپیتان در هالیوود، کالیفرنیا در ۱۵ مارس ۲۰۲۲ داشت و به عنوان یک فیلم اصلی دیزنی + در ۱ آوریل ۲۰۲۲ منتشر شد.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/better-nate-than-ever-2022/

New 'Better Nate Than Ever' Featurette Released - Disney Plus Informer

زیرنویس فیلم Better Nate Than Ever 2022 نیت فاستر یک نوجوان ۱۳ ساله است که در پیتسبورگ زندگی می کند و علاقه زیادی به ستاره شدن در برادوی دارد. والدین او، رکس و شری، درک می کنند در حالی که برادر بزرگترش آنتونی از رفتارهای عجیب و غریب او ناراضی است.

در مدرسه، نیت برگزیده می‌شود و نقش‌های اصلی نمایشنامه مدرسه را از دست می‌دهد، اما در تنها دوستش لیبی که از او در تلاش‌هایش حمایت می‌کند آرامش می‌یابد، اما او خودش از صحنه وحشت دارد. او به او اطلاع می دهد که برای اقتباسی از لیلو و استیچ در برادوی تست هایی برگزار می کنند، اما نیت مطمئن نیست که بتواند آن را بسازد یا خیر. از شانس و اقبال، والدین نیت تصمیم می گیرند برای مدتی دور شوند. آنتونی از این فرصت استفاده می کند تا با دوستانش وقت بگذارد در حالی که نیت شب را در خانه لیبی سپری می کند. نیت و لیبی بدون اینکه به کسی چیزی بگویند در اتوبوسی به سمت نیویورک سیتی می روند.

نیت و لیبی محل استماع را پیدا می کنند، اما به آنها اطلاع داده می شود که برای تماشای آن به والدین یا قیم نیاز دارند. به طور اتفاقی، عمه نیت، هایدی، یک هنرپیشه مبارز، به طور اتفاقی برای تست بازیگری برای فیلم A Solitary Woman حاضر می شود و نیت او را به عنوان نگهبان خود از دست می دهد. در حالی که هایدی از دیدن نیت خوشحال است، می‌خواهد کار مسئول را انجام دهد و با خواهرش شری تماس بگیرد تا او را مطلع کند، اما نیت شماره لیبی را به او می‌دهد تا آن را پنهان کند. نیت به آزمون می رود، اما وقتی می خواهد زانویش را در حال رقصیدن از کمانچه روی بام نشان دهد، به طور تصادفی شلوارش را پاره می کند و خود را تحقیر می کند. نیت آماده می‌شود تا با لیبی به پیتسبورگ بازگردد، با این باور که او شکست خورده است، اما متوجه می‌شود که یک تماس تلفنی دریافت کرده است. لیبی نمی‌تواند خود را به ماندن با نیت در نیویورک بیاورد و به احساسات خود نسبت به او اعتراف می‌کند، اما نیت به او اطلاع می‌دهد که به او اینطور فکر نمی‌کند و برای پاسخگویی که شامل مونولوگی است که مدیران بازیگران را تحت تأثیر قرار می‌دهد، می‌ماند.

ناتی که جایی برای ماندن ندارد و نیاز به کسب درآمد دارد، هنرمندان خیابانی را کشف می کند و شروع به خواندن می کند. تبدیل شدن به یک ستاره TikTok یک شبه. او با لیبی تماس می گیرد که قبل از رفتن به موزه تاریخ طبیعی برای یافتن هایدی به این خبر پاسخ مثبت می دهد که در حالی که از اینکه نیت به خانه بازنگشت ناراحت است، به او مکانی برای اقامت می دهد. هایدی نشان می دهد که در گذشته به دلیل رویاهای متضاد خواهرش با خواهرش درگیری داشته است. او با این وجود از تلاش‌های نیت حمایت می‌کند و امیدوار است که او در استماع شرکت کند. در بازگشت به خانه، آنتونی ویدیوی TikTok Nate را کشف می کند و به خانه Libby می رود تا آنچه را که در حال رخ دادن است درخواست کند. صبح، آنتونی و لیبی به آپارتمان هایدی در نیویورک می رسند تا نیت را ببرند. نیت به آنتونی می‌گوید که می‌داند او را خجالت می‌کشد، اما برای رسیدن به رویای خود باید به امتحان برود. او از یک خروجی آتش‌نشانی فرار می‌کند (کاری که همیشه می‌خواسته انجام دهد) در حالی که هایدی به لیبی درباره مامور بودنش اطلاع می‌دهد.

Better Nate Than Ever (2022) - IMDb

زیرنویس Better Nate Than Ever 2022 نیت برای تست بازیگری استیچ می آید، اما وقتی متوجه می شود که اکثر خطوط شخصیت غرغرهای بیگانه است، روحیه خود را از دست می دهد. او شروع به خواندن “No One Gets Left Behind” می کند، اما وقتی هایدی، آنتونی و لیبی می رسند، دست از کار می کشد و تسلیم می شود.

آنتونی فریاد می زند که او را خجالت نمی کشد و این باعث می شود نیت به خواندن ادامه دهد و اجرای قابل توجهی ارائه دهد. نیت با آنتونی که تست بازیگری او را چشمگیر می‌دانست، قرار می‌دهد و او هایدی را تشویق می‌کند که از رویاهایش دست نکشد و با شری جبران کند. در راه بازگشت به خانه، آنتونی با آهنگ های نمایشی آشنا می شود و لیبی می پذیرد که دوست افلاطونی نیت باشد. روز بعد در مدرسه، نیت به دفتر مدیر فراخوانده می‌شود، جایی که والدینش از اتفاقات رخ داده مطلع شدند و نشان می‌دهند که او با موفقیت قطعه را فرود آورده است. این فیلم با اجرای ناتی در موزیکال با حضور لیبی، آنتونی، والدینش و هایدی به پایان می رسد.

در ژانویه ۲۰۲۱، شرکت والت دیزنی یک فراخوان باز بازیگری برای اقتباس سینمایی از Better Nate Than Ever داشت. در ماه مارس همان سال، اعلام شد که فیلم به طور رسمی با چراغ سبز روشن شده است و قرار است تولید آن در شهر نیویورک انجام شود. این پروژه با عنوان کاری Pittsburgh وارد مرحله پیش تولید شد. تیم فدرل، نویسنده سری رمان اصلی که فیلم بر اساس آن ساخته شده است، به عنوان نویسنده/کارگردان خواهد بود. مارک پلات و آدام سیگل به عنوان تهیه کننده ایفای نقش خواهند کرد. این فیلم قرار است یک فیلم اصلی دیزنی + باشد.

در ژوئن ۲۰۲۱، لیزا کودرو در نقش عمه نیت، هایدی، به بازیگران پیوست. شخصیت‌های اصلی نیت و لیبی نیز انتخاب شدند، البته با بازیگرانی که هنوز نامی از آنها مشخص نشده است. این پروژه یک تولید مشترک بین Walt Disney Pictures و Marc Platt Productions خواهد بود. در آگوست همان سال، نوربرت لئو بوتز در نقش مکمل به بازیگران پیوست.

در ۱۲ نوامبر ۲۰۲۱، اعلام شد که روبی وود برای نقش شخصیت اصلی، نیت فاستر، انتخاب شده است. علاوه بر این، جاشوا باست و آریا بروکس در نقش برادر بزرگتر نیت، آنتونی فاستر و لیبی، یک بچه تئاتر که مخفیانه با نیت به شهر نیویورک می رود، ظاهر شدند.

فدرل گفت که اقتباس از کتابی که نوشته است به او اجازه می دهد تا در عین وفاداری به منبع منبع، چندین تغییر ایجاد کند، مانند گسترش نقش های لیبی و آنتونی. با توجه به اینکه این فیلم محصول دیزنی است، او تصمیم گرفت تا امتحانات موزیکال ناتی را از نسخه تخیلی فیلم خانوادگی علمی تخیلی استیون اسپیلبرگ در سال ۱۹۸۲ تغییر دهد.

Better Nate Than Ever (2022) - IMDb

کورتنی هوارد از ورایتی نوشت: “تا آنجایی که احساسات، قلب فیلم در جای درستی قرار دارد. از نظر بازنمایی، LGBT مثبت است و به عنوان نامه ای عاشقانه برای بیان هنری موسیقی عمل می کند.” : «بیتر نیت از همیشه احتمالاً به عنوان جشنی جذاب برای رویاپردازان جوان عمل می‌کند و تا کجا پیش می‌روند تا جامعه‌ای را بیابند که کاملاً آنها را بپذیرد». جیسون استروس از Digital Trends نوشت: «نیت بهتر از همیشه است در نهایت یک فیلم دور ریختنی، به اندازه کافی برای بچه ها خوب و برای والدین قابل تحمل است، و به خصوص قابل توجه نیست.»

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.