تاریخ انتشار : دوشنبه 15 فروردین 1401 - 18:04
44 بازدید
کد خبر : 196341

دانلود زیرنویس فیلم Captain Nova 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Captain Nova 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Captain Nova 2021 نوا، یک خلبان جنگنده، مجبور است برای جلوگیری از یک فاجعه زیست محیطی فاجعه بار در زمان سفر کند. با این حال، یک پیامد ناخواسته سفر در زمان، نوا را به یک دختر دوازده ساله تبدیل می کند و او در سال ۲۰۲۵ به عنوان یک کودک دوازده ساله

دانلود زیرنویس فیلم Captain Nova 2021 نوا، یک خلبان جنگنده، مجبور است برای جلوگیری از یک فاجعه زیست محیطی فاجعه بار در زمان سفر کند. با این حال، یک پیامد ناخواسته سفر در زمان، نوا را به یک دختر دوازده ساله تبدیل می کند و او در سال ۲۰۲۵ به عنوان یک کودک دوازده ساله سقوط می کند. به جز ناس، یک نوجوان غفلت شده که می خواهد این دختر مرموز و ربات پرنده کوچکش ADD را از دست آژانس مخفی دور نگه دارد، به نظر می رسد هیچ کس او و هدفش را جدی نمی گیرد. آیا نوا و ناس می توانند دنیای آینده را نجات دهند؟

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/captain-nova-2021/

CAPTAIN NOVA | trailer | Winnaar Cinekid 2021 | 1 december in de bioscoop -  YouTube

زیرنویس فیلم Captain Nova 2021 فیلم با لحنی هیجان انگیز شروع می شود. نوا (Kika van de Vijver) در یک ماموریت فوق سری است، اما او و هوش مصنوعی اش. ADD کمی از مسیر خارج شوید، سقوط کنید، و چاره ای جز اعتماد به اولین جوانی که ناس را ملاقات می کنند ندارید. کل این معرفی از دیدگاه علمی تخیلی بسیار جالب بود.

سفر در زمان به زیبایی تصویربرداری شده است و نوا از سال ۲۰۲۵ که ظهور می کند، به خود ۱۲ ساله خود پیر می شود. ADD یک کمک کارآمد است که چند تک‌لاینر سرگرم‌کننده را اینجا و آنجا ارائه می‌کند، بدون اینکه آزاردهنده باشد، اما هرگز به سطح دوست‌داشتنی نمی‌رسد.

فیلم با لحنی هیجان انگیز شروع می شود. نوا (Kika van de Vijver) در یک ماموریت فوق سری است، اما او و هوش مصنوعی اش. ADD کمی از مسیر خارج شوید، سقوط کنید، و چاره ای جز اعتماد به اولین جوانی که ناس را ملاقات می کنند ندارید. کل این معرفی از دیدگاه علمی تخیلی بسیار جالب بود.

سفر در زمان به زیبایی تصویربرداری شده است و نوا از سال ۲۰۲۵ که ظهور می کند، به خود ۱۲ ساله خود پیر می شود. ADD یک دستیار کارآمد است که چند تک‌لاینر سرگرم‌کننده را اینجا و آنجا ارائه می‌کند، بدون اینکه آزاردهنده باشد، اما هرگز به سطح دوست‌داشتنی نمی‌رسد.
«کاپیتان نوا» به کارگردانی موریس تروبورست («Dames 4»)، حال و هوای غم انگیزی را در فیلم علمی تخیلی خود نسبت به آب و هوا ایجاد می کند. این فیلم درباره یک تراژدی عظیم ساخته دست بشر است که از ترسی که مشخصه نگرانی جهانی در مورد تغییرات آب و هوایی است ناشی می شود. حفاری در قطب شمال محیط زیست را تخریب کرده است و زندگی در این سیاره را به شدت دشوار کرده است.

در این مرحله، یک شهروند آینده به گذشته سفر می کند و عهد می بندد که از فاجعه ای که تمدن را به بیراهه کشانده است، جلوگیری کند. اما همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود. شما باید مشتاق باشید که پایان را بفهمید و می توانید روی ما حساب کنید.

یک فاجعه زیست محیطی در آینده عملاً اکثر گونه های زنده جهان از جمله همه پرندگان را از بین برده است. انسان ها در پناهگاه های گنبدی شکل اسکان داده می شوند. Nova Kester به دستور Simon Valk، یک تاجر سابق، سوار یک شاتل Chrono می شود و برای نجات از فروپاشی، ماموریتی را به سمت گذشته آغاز می کند.

تنها همراه Nova در این سفر، ADD است، یک ربات هوشمند که به دلیل دشواری در برنامه نویسی، نمی تواند قدردان کمدی باشد.

Nova و ADD با موفقیت به سال ۲۰۲۵ باز می گردند، اما Nova منطقه سقوط را از دست می دهد و در ۶۷ کیلومتری هدف خود در جنگل سقوط می کند. Nova توسط Destiny به Nas معرفی می شود و علیرغم نفرت ADD، Nas مایل است به Nova کمک کند.

کارآگاه Luchtmeijer و خدمه اش تلاش می کنند تا پرونده سفینه فضایی مرموز را از ظرفیت شناختی محدود خود بشکنند در حالی که نوا و ناس برای دیدن خود قبلی سایمون والک جونیور می روند. سن نوا به دلیل ناهنجاری در سفر در زمان به ۱۲ سال کاهش یافته است و هیچ کس متوجه او نمی شود. آیا آنها قادر خواهند بود از امر اجتناب ناپذیر جلوگیری کنند؟

Captain Nova' (2021) Movie Review and Ending Explained - SpikyTV

زیرنویس Captain Nova 2021 حفاری قطب شمال، طبق برآورد Nova، مقدار زیادی متان را در جو آزاد می کند. پس از حفاری، تغییرات آب و هوایی برگشت ناپذیر می شود و دما همچنان افزایش می یابد. سیل پیش بینی شده ۲۰ سال پس از سال ۲۰۲۵، در سال ۲۰۴۵ رخ داد.

مردم قادر به زندگی در نزدیکی سواحل به دلیل فراوانی طوفان های دریایی نیستند زیرا آب و هوا متغیرتر می شود و در نتیجه سیل های منظم رخ می دهد. اکثر حیوانات زنده در نهایت از بین می روند، در حالی که انسان ها برای زندگی در زمین های تاریک آینده تلاش خواهند کرد.

“ماموریت مخفی” نوا شامل سفر به گذشته به منظور تغییر مسیر وقایع در آینده است. اول، او باید خود قبلی سایمون والک جونیور را ملاقات کند، کسی که مشتاق است در قطب شمال حفاری کند تا ارزش خود را به پدرش ثابت کند.

نوا با غیرت وارد کنفرانس سایمون می شود، اما کارآفرینان به دلیل سفر در زمان با او طوری رفتار می کنند که انگار یک کودک است. Nova ADD را به قسمت پشتی خودروی سایمون متصل می‌کند، بدون اینکه مانع از آن شود. پیامی از سایمون آینده به سایمون قبلی در ADD موجود است، اما سیمون گذشته پیام را جعلی رد می کند.

در همین حین، نوا و ناس به خانه سایمون والک جونیور می‌رسند و سربازی را در این راه متحیر می‌کنند. Luchtmeijer پس از دریافت تماسی از طرف امنیتی به محل کار سایمون می رسد، جایی که او متوجه می شود که دو نفر در حال کاشت دستگاه (خوب، این ADD است، اما Luchtmeijer بسیار در تاریکی است) در پشت ماشین سایمون، همانطور که در دوربین امنیتی نشان داده شده است.

هنگامی که ADD در حال خواندن پیام است، سربازان مسلح ربات را شلیک می کنند، نوا را مجروح می کنند و او را به بیمارستان می فرستند. ADD درست قبل از اینکه ناس منحل شود اصرار می کند که باید نوا را به سفینه فضایی برگردانند. ناس برای نجات نوا از تفنگ بی‌حسی استفاده می‌کند که در شرف سفری به گذشته است.

نوا پس از برخی افشاگری ها قبول می کند که به گذشته بازگردد زیرا سرنوشت بشریت در خطر است. نوا این بار ناس را از پایگاه ارتش می گیرد و شخصاً به قطب شمال می رود. نوا موفق می شود سایمون را پس از بیهوش کردن همه افراد حاضر در محل و گیر کردن دستگاه حفاری، سوار کند.

سایمون در حالی که بابت این اشتباه عذرخواهی می کند هق هق می کند و ما امیدواریم که او پروژه را متوقف کند. با این حال، با ورود کرونو شاتل‌های آینده به مکان‌هایی مانند جنگل‌های بارانی آمازون، روسیه و آفریقا، ما این تصور را داریم که تا زمانی که نتوانند مکان‌های غارت طبیعت انسان را نجات دهند، این ماموریت کامل نخواهد شد.

captain nova 2021 movie review

از آنجایی که ADD یک ربات است، از نظر فنی نه مرده است و نه زنده است. از سوی دیگر ربات کوچک به یکی از دوست داشتنی ترین شخصیت های داستان تبدیل می شود. پس از اینکه پرسنل نظامی او را ساقط کردند، کمک کننده لوختمایر آزمایش هایی را روی ربات انجام می دهد.

پس از آزمایش‌ها، او به این نتیجه می‌رسد که این ربات در آینده توسط انسان ساخته خواهد شد، زیرا ساختار تراشه مشابه مدل‌های فعلی است، البته پیشرفته‌تر.

وقتی حواس دستیار پرت می شود، ADD از فرصت فرار از فرماندهان ارتش و حضور در اقامتگاه آلتان برای ملاقات با ناس استفاده می کند. ADD پس از دادن پیام به ناس در مورد نجات نوا روی زمین فرو می ریزد. تا پانزده دقیقه آینده یا بیشتر، نمی دانیم او کجاست، اما لحظات پایانی فیلم او را دوباره زنده می کند.

آلتان ADD را به نوا می‌دهد تا برای همیشه به آینده بازگردد. او نه تنها ربات را تعمیر کرد، بلکه کد را نیز تغییر داد و به ADD اجازه داد برای اولین بار کمدی را منتقل کند. ما نتیجه می گیریم که ADD زنده است زیرا او با “اعصاب فولادی” خود شوخی می کند.

به نظر می رسد نوا و ناس با هم به پایان می رسند. نوا پس از بازگشت از اولین سفر به گذشته به همسر و فرزند کوچکش سلام می کند. نوا ناامید است زیرا نتوانست این کار را انجام دهد. از سوی دیگر، سیمون معتقد است که این عملیات یک شکست کامل نبود.

نوا بلافاصله متوجه می شود که ماموریت این است که چگونه با پدر پسرش ملاقات کند. با کشف، متوجه می شویم که نوا و ناس قرار است با هم باشند. لوختمایر بالاخره دوچرخه و کلیدهایش را به ناس می دهد. ناس در ماشینی با پدر و مادرش نوا خط زمانی خود را کشف می کند. در حالی که ممکن است برخی از شما به دنباله آن امیدوار باشید، فیلم با دنبال کردن اتومبیل Nova توسط ناس به پایان می رسد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.