تاریخ انتشار : سه شنبه 16 فروردین 1401 - 18:06
62 بازدید
کد خبر : 196403

دانلود زیرنویس فیلم The Brightest Roof in the Universe 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Brightest Roof in the Universe 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Brightest Roof in the Universe 2020 میچیهیتو فوجی از زمانی که در سال ۲۰۱۲ برای اولین بار به صحنه آمد تقریبا هر سال یک فیلم – گاهی دو و گاهی حتی سه – کارگردانی کرده است. فیلم نیمه فانتزی او در سال ۲۰۲۰ «روشن‌ترین سقف در جهان» (بر اساس رمان «اوچو

دانلود زیرنویس فیلم The Brightest Roof in the Universe 2020 میچیهیتو فوجی از زمانی که در سال ۲۰۱۲ برای اولین بار به صحنه آمد تقریبا هر سال یک فیلم – گاهی دو و گاهی حتی سه – کارگردانی کرده است. فیلم نیمه فانتزی او در سال ۲۰۲۰ «روشن‌ترین سقف در جهان» (بر اساس رمان «اوچو د ایچیبان آکاروی یان» نوشته توموسو نوناکا) تلاش می‌کند در جشنواره فیلم ژاپنی تورنتو امسال موجی بسازد. واضح است که هر چقدر هم کارگردانی پرکار هستند، فکر می کنید که کمیت خروجی فوجی ممکن است مانع از کیفیت آنها شود. با این حال، اگر این داستان شیرین در مورد یک نوجوان بی دست و پا که عشق و آسیب گذشته را با کمک یک مادربزرگ اسکوتر سوار اسرارآمیز هدایت می کند، نشانه ای باشد، فوجی و ما چیزی برای نگرانی نداریم.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/the-brightest-roof-in-the-universe-2020/

The Brightest Roof in the Universe | Full Japanese Romantic Movie [ENG SUB] - YouTube

داستان، سوبامه، دختر ۱۴ ساله‌ای را دنبال می‌کند که مرتباً از پشت بام کلاس خوشنویسی‌اش استفاده می‌کند تا از آشفتگی زندگی‌اش آرامش پیدا کند. برای اولین بار، او به دنبال تورو، همسایه بانجوی باحال خود است که به تازگی (و متأسفانه) یک نامه عاشقانه برای تولدش فرستاده است. او رابطه صمیمانه و صمیمی با پدر و نامادری خود دارد، اگرچه خبر بارداری دومی او را به خاطر فکر از دست دادن زندگی خانوادگی بتهای خود پر از اضطراب می کند. در طی یک فرار به پشت بام، او با یک مادربزرگ ناقص و پر زرق و برق – با نام مستعار هوشی باآ – که در پشت بام ها می رقصد و به نظر می رسد فقط تسوبام می تواند او را ببیند، استقبال می کند. همانطور که ملاقات آنها بیشتر می شود، دوستی بین دو زن در انتهای طیف زندگی شکل می گیرد.

از بسیاری جهات، “روشن ترین سقف در جهان” من را به یاد یک فیلم گیبلی می اندازد، جمله ای که، مطمئن باشید، تقریباً فقط می تواند به عنوان یک تعریف و تمجید بیان شود. قهرمان نوجوان خجالتی اما حیله گر، عناصر سوررئالیسم، فانتزی، و هوس در میان موضوعات پایه ای اضطراب یک زن جوان؛ شاید کمی بدتر از آن باشد که از نظر کیفیت با پیچیدگی‌های ظریف فیلم‌هایی مانند «نجوای قلب» یا «فقط دیروز» موازی شود، اما منبع اصلی لذت من از تماشای آن از همان مهربان و شیرین نشأت می‌گیرد. مدیریت مضامین واقعی و مرتبط نوجوان. درست مانند یک فیلم گیبلی، کارگردان فوجی با امیدها، ترس‌ها و مشکلات قهرمان جوانش با همان وزن احساسی رفتار می‌کند که خود شخصیت آن‌ها را به دوش می‌کشد، در حالی که لحن امیدوارکننده‌ای را حفظ می‌کند که هرگز از این واقعیت غافل نمی‌شود که اینها بسیار بی‌گناه هستند و در با توجه به عشق اول، مشکلات نوستالژیک که در کودکی طبیعی است.

Main trailer for movie “The Brightest Roof in the Universe” | AsianWiki Blog

البته، ما به‌عنوان مخاطب می‌دانیم که علاقه‌مند شدن به دبیرستان، در نگاهی به گذشته، واقعاً چیزی برای از دست دادن خواب نیست، یا اینکه یکی از اعضای جدید خانواده که در حال جوان شدن هستند، فوراً نشانه ترک شدنشان نیست. ما (اکنون) بهتر می دانیم، اما تسوبام این کار را نمی کند و فوجی با موفقیت تمام همدلی لازم برای ریشه یابی تسوبام را ایجاد می کند. این تعادل بین لحن سبک و وزن احساسی «روشن‌ترین اتاق در جهان» را به یک ساعت آرامش‌بخش فوری تبدیل می‌کند.

The Brightest Roof in the Universe - AsianWiki

با این حال، همه این اعتبار را نمی توان به فوجی اختصاص داد، زیرا کایا کیوهارا در نقش سوبامه کاملاً تأثیرگذار است و صحنه های احساسی را با اعتقاد صادقانه حمل می کند و من اعتراف می کنم که باعث می شود پاره کنم و بالش خود را در نقاط خاصی در آغوش بگیرم. فیلم سینما. با این حال، اجرای کیوهارا به دور از تکان لب و اشک است، زیرا او به طرز شگفت انگیزی ناهنجاری و ساده لوحی ناشی از نوجوانی را منتقل می کند. در حالی که جوانی کیوهارا به طور طبیعی در شخصیت همسن او می درخشد، کائوری موموی با وظیفه دشوار بازیگری جوان‌تر از آنچه که سنش پیشنهاد می‌کند مواجه می‌شود. هوشی باا به اندازه اکثر نوجوانان خشن، بی قرار و شیطون است، و بدیهی است که مومویی با این نقش دوران جهنمی را سپری می کند. همانطور که گفته شد، او دقیقاً لحظه‌های مناسب را می‌داند تا خردمندی یا احساسات را کاهش دهد و نقش را از یک کهن الگوی ساده «راهنمای روح» به شخصیتی با مقداری سه بعدی تبدیل کند – حتی اگر نقطه کانونی باشد. از فیلم تسوبام کییوهارا است. به عنوان یک دو، هر دو بازیگر شیمی عالی دارند و صحنه آخر آنها با یکدیگر سردترین قلب را متورم می کند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.